Haber

Adıyamanlı sporcular Türkiye Şampiyonluğuna damgasını vurdu

Bursa’da düzenlenen Salon Salon Atletizm Şampiyonası’nda Adıyamanlı 3 sporcu büyük başarıya imza attı.

Besni Gençlik ve Spor Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 1-2 Şubat tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Turkcell Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’na Kulüp Atletizm Çalışanları katıldı. Şampiyonada U16 3 bin metre yürüyüş branşında 2008 doğumlular kategorisinde Türkiye şampiyonu Medine Sevindi oldu. 2009 doğumlular kategorisinde ise Cennet Sağ Türkiye 2.’si, Ayşe Özlüdağ Türkiye 4.’sü oldu.

Besni Gençlik ve Spor Direktörü Metehan Adıgüzel, “Kendilerini ulusal düzeyde spor faaliyetlerinde temsil etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sporcularımızın Türkiye Şampiyonası’ndaki başarısı sevincimizi daha da artırdı. İlçemizden sporcu göndermeyi hedefliyoruz.” Önümüzdeki yıllarda atletizm branşında da Milli Takımlara başarılar.Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız ağır ve önemli.Bu başarıda emeği geçen sporcularımızı ve Teknik Direktörümüz Hüseyin Doğan’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Adıgüzel, şampiyonaya katılımları için maddi ve manevi destek sağlayan kurum ve kuruluşlara da teşekkür etti. – ADIYAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu