Ekonomi

Borsa İstanbul’da haftaya tedbirle başlayacak ve tedbiri kalkacak hisseler

Investing.com – Borsa İstanbul tarafından KAP’a yapılan açıklamada 3 hissenin haftaya tedbirle başlayacağı duyuruldu. 18 hisseye uygulanan tedbirler ise bu hafta sona erecek.

Amatörlerin bile profesyoneller gibi kazanabileceği dünyaya adım atın. InvestingPro şimdi %20 indirimde. Kupon kodu: INVTROZEL1A

Kodu nasıl kullanacağınızdan emin değil misiniz? Adım adım gösterdiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

Sorularınız için destek birimimize buradan ulaşın.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS kapsamında AGROT, ODINE ve VRGYO payları, bugün seans başından 30/04/2024 tarihli işlemlere (seans sonuna kadar kredili işlemlere konu edilemeyecek.

Bu hafta tedbirleri kalkacak hisseler

3 Nisan Çarşamba günü; MOBTL, LMKDC ve EDATA payları için uygulanan kredili işlem yasağı ile EUYO payına uygulanan kredili işlem, brüt takas ve emir paketi tedbirleri, gün sonunda sona erecek.

4 Nisan Perşembe günü; AYCES ve KRONT paylarına getirilen kredili işlem yasağı ile CMENT payı için uygulanan kredili işlem, brüt takas ve emir paketi tedbirleri için son gün olacak.

5 Nisan Cuma günü; kredi işlem yasağı uygulanan, TURGG, SAMAT, KARTN, MAGEN ve DENGE paylarının; kredili işlem ve brüt takas tedbirlerinin uygulandığı KLGYO ve KAPLM paylarının; kredili işlem, brüt takas ve emir paketi tedbirleri konulan FONET, SONME, TETMT paylarının ve kredili işlem, brüt takas, tek fiyat ve emir paketi tedbirleri uygulanan EUKYO payının tedbirleri gün sonunda kalkmış olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu