Haber

GÜZEL Partisi Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu’na kapıları kapattı: Bu saatten sonra dönmeyeceğiz

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili seçimlerinde ağır bir yenilgiye uğrayan CHP’li Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da düzenlenen 38. CHP Olağan Kurultayı’nda genel başkanlığını en büyük destekçilerinden Özgür Özel’e kaptırdı. 5 ayda iki yenilgi alan Kılıçdaroğlu, CHP tarihinde görevi sırasında kongre kaybeden ilk genel başkan oldu.

İMAMOĞLU İYİ PARTİ İLE İTTİFAK İSTİYOR: HER ZAMAN MÜMKÜN

Özel’in en büyük destekçilerinden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şunları söyledi: Değişimin ardından yerel seçimlerde ittifak arayışları başladı. İmamoğlu, ” İttifakın her zaman mümkün olduğuna inanıyorum81 ilde kendi adayını çıkaracağını açıklayan YETERLİ Partisi’ne mesaj göndererek, şöyle konuştu:

Olayların ardından canlı yayına konuk olan İYİ Parti Milletvekili Rıdvan Uz, fark yaratanların kazandığı CHP ile yeni bir ittifak yapıp yapmayacakları sorusunu yanıtladı.

YENİ CHP’YE İTTİFAK KAPISI KAPATILDI

Millet İttifakından çekilme kararımızın arkasındayız.” dedi Uz, ” Kararımız ve duruşumuz çok net. Bu saatten sonra geri dönmeyeceğiz.“dedi.

“MİLLETLE MÜZAKERE EDİYORUZ”

İYİ Parti olarak seçimle birlikte Kesinlikle“Tek başlarına gireceklerinin altını çizen Uz,” dedi. Biz milletimizle pazarlığımızı yaparız.” sözlerini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu