Haber

Hakkari Gençlik ve Sportif Faaliyetler Kulübü Başkanı Vali Çelik’e plaket takdim etti

Hakkari Gençlik ve Sportif Faaliyetler Kulübü Lideri Turan Şimşek, kulübe ve Hakkari gençlerine yaptığı katkılardan ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik’e plaket takdim etti.

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çelik, 1. Lig Erkekler Voleybol Ligi’nde mücadele eden Hakkari Gençlik ve Sportif Faaliyetler Kulübü Erkek Voleybol Takımı ve Bölgesel Lig’de mücadele eden Kadın Voleybol Takımı ile Hakkari Konutu’nda bir araya geldi. Voleybol takımlarının ligdeki durumuna ilişkin değerlendirmelerde bulunan Vali Çelik, sporda en büyük güçlerden birinin zihinsel ve bedensel güç birliği olduğunu belirterek, “Sporun hem zihinsel hem de fiziksel yönünü geliştirmek gerekiyor. Başarılı olmak istiyorsanız bunu yapmak zorundasınız. Bir zincir, en zayıf halkası kadar güçlüdür. “Zincirin diğer halkalarını ne kadar güçlendirirsek güçlendirelim, orta halkası paslanmış demirden yapılmışsa hiçbir işe yaramaz. Bir halkada zayıflık olursa o zincir kırılır. Takım oyunlarında takım halinde hareket edebilmek bu işin temelidir” dedi.

Programın sonunda Hakkari Gençlik ve Spor Faaliyetleri Kulübü Lideri Turan Şimşek; Kulübe ve Hakkari gençlerine yaptığı katkılardan ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Çelik’e plaket verdi. – HAKKARI

baglar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu