Haber

İYİ Parti’den yeni video: Ekonomiyi çökertin

İYİ Parti, “Çöküşün Ekonomisi” başlıklı bir görsel yayınladı. 20. “Yılın Yılında AKP” jeneriğiyle başlayan videoda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarına yer verildi. Erdoğan’ın “Bazı çevrelerde bir doyumsuzluk, doyumsuzluk, karamsarlık hakim oldu” sözleri, çöpten ekmek toplayan bir vatandaş ve boş bir market arabası eşliğinde verildi.

Videoda, “Bizi bu duruma getirenler umurumda değil” dediği anların ardından Erdoğan’ın fotoğrafı, “Çöküş Ekonomisi” yazısının arkasına hızla düştü.

Sokak röportajlarının da yer aldığı videoda, bir kişinin “Ben her gün sabah akşam simit yerim” dediği anlara Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin fotoğrafı eşlik etti. Görüntü, bir başkasının ‘Bir damla et alamam’ sözlerinin ardından, Erdoğan’ın ‘Ekonomide’ sözleriyle çekildi. kural, satın alma gücüyle ölçülür.” Bir vatandaş, “Sen geçimini sağlayamıyor musun?” dedi. Sorunun yanıtsız kaldığı an için “Yoksulluk ve açlığın pençesindeki bir ülke” sözleri kullanıldı.

Videoda enflasyon haberlerine de yer verildi. Enflasyon haberlerinin ardından Erdoğan’ın “Türkiye adeta uçuyor” sözleriyle devam eden sahne, ardından “Beceriksizliği örtbas etmek için söylenen bin bir yalan” söylendi.

‘Türkiye TARİH YAZACAK’

Videoda yer alan “Ama çok yakında” sözlerinin ardından DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, “Bütün bunlar bitecek ve yepyeni bir güneş doğacak. Çünkü 14 Mayıs’ta Türkiye tarih yazacak” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu