Haber

Meral Akşener’den Muharrem İnce açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Star TV’de gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Akşener, adaylıktan çekilen Muharrem İnce ile ilgili soruyu yanıtladı.

Akşener şu ifadeleri kullandı;

Adaylığı döneminde zaman zaman eleştirilere maruz kalan İnce’nin adaylık hakkına saygı gösterilmesi gerektiğini söyleyen biriyim. Elbette istifanıza saygı duyuyorum. Ama istifaya götüren aşağıdan yukarıya bahislerin korkunç olduğunu ve bunun Türkiye için bitmesi gerektiğini düşünüyorum. acıyla izledim. Bu tür bir bahsin artık sona ermesi gerektiğini ve bunun çok tatsız olduğunu söylemek isterim. Her zaman bekleyip sonra ne olacağını göreceğiz.

Politikacıların tüm sonuçlarıyla ilgili misyonu, seçmenlerin kalbini kazanmaktır. Sandık sonucunu beğenmemek bizim için söz konusu değil. İnsanların gönüllerine giremediysek, sonuçtan biz sorumluyuz. İnce’nin bir kırgınlığı var, başından beri söylüyorum. Bu benim yorumum.

İnsanların gönüllerine giremediysek, sonuçtan biz sorumluyuz.
Sonuçtan kimse sorumlu değil. Biz sorumluyuz. İnce’nin bir kırgınlığı var, başından beri söylüyorum. Bu benim yorumum.

Sayın İnce’ye başarılar diliyorum. Tavrına saygı duymalıyız. Sayın Kılıçdaroğlu’nun Sayın İnce’ye davetiyesi vardı! Onun hakkında çok olumlu bir görüşüm vardı.

6 LİDER BİR ARADA OLACAK

İnce’nin kararını duyduktan sonra Kılıçdaroğlu ile görüşmedik. Saat 22:00’de CHP’de toplantımız var. Tarih iki gün önce belirlendi. Seçim toplantısı yapılacak.

haberyenicaga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu