Haber

MÜSİAD Mardin Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Mardin Şubesi 9. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Vali Mahmut Demirtaş, MÜSİAD’ın hak, hukuk, adalet, güven ve refahın milli ve manevi değerlerle bütünleştiği ekonomik ve siyasi açıdan saygın bir Türkiye için çalışan örnek bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilan ettiği Türkiye Yüzyılı’nın değerine dikkat çeken Demirtaş, şunları söyledi:

“Yerli ve milli kalkınma stratejileri doğrultusunda çalışarak tüm sektörlerde jeopolitik bir güce dönüşme hedefi olarak Türkiye Yüzyılı vizyonunu özetlemek mümkündür. Oynanmaya çalışılan her türlü oyunu bozacağız. bin yıldır evimiz olan bu kadim topraklarda, bizim için biçilen dar gömleği yırtacak, kesip diktiğimiz elbiseyi giyeceğiz.”

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ise AK Parti iktidarının 21 yılda ülkede güçlü bir altyapı ve yeni bir yönetim sistemi oluşturduğunu, böylece hızlı karar aldığını ve her türlü farklı senaryoya hazır olduğunu söyledi.

MÜSİAD Yurtiçi Teşkilatlanma Komitesi Başkan Yardımcısı Faruk İbrahim Özbek, küresel ölçekte 165 şube ve temas noktasına ulaşan derneğin, 13 bini aşkın üyesi ve 60 bine yakın şirketiyle Türkiye ekonomisine katma değer sağladığını belirtti. yurt içi ve yurt dışında farklı işbirliklerinin gelişmesine öncülük ettiğini ve öncülük ettiğini ifade etmektedir.

Tek liste olarak yapılan seçimde Mardin Şube Başkanlığına Bülent Tekin seçildi.

???????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu