Ekonomi

QNB eFinans’ta kıdemli atama

e-Dönüşümde lider fintech şirketlerinden biri olan QNB eFinans’ın yeni satış ve pazarlama süreçlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’na Prensip Altın adı verildi.

2013 yılından bu yana e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Fatura uygulamaları başta olmak üzere tüm e-dönüşüm çalışmaları için yenilikçi çözümler sunan Avrupa’nın en iyi e-Fatura analiz sağlayıcılarından biri. şirketlerinin bir araya geldiği QNB eFinans, ekibini genişletmeye devam ediyor. Şirket son olarak finans ve dijitalleşme süreçlerine hakimiyeti ve bu konudaki becerileri ile tanınan Unsur Altın’ı bünyesine katmıştı.

2000 yılında profesyonel iş hayatına başlayan, finans alanında çeşitli durumlarda görev alan ve birçok başarılı projeye imza atan Unsur Altın, lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Galatasaray Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra İktisat Yatırım bünyesinde online borsa platformu olan Borsadirekt.com’da görev aldı. 2002 yılında Oyakbank (ING) 1. MT Kümelenmesi’ne katılmasının ardından Ticari Bankacılık Kümelenmesi ve Harbiye Şubesi’nde çalıştı. 2004 yılında Finansbank Merkez Şube’ye geçiş yapan Altın, şube işinde odaklandığı çok uluslu şirketler portföyü sayesinde muhabir bankacılığın yapılandırılmış fonlama bölümünün dikkatini çekmiş ve bu bölüme atanarak Finansbank ile ilişkilerini sürdürmüştür. bankanın global muhabir banka portföyü uzun süredir. Bankanın sendikasyon ve menkul kıymetleştirme projelerinde aktif rol alan Altın, daha sonra ticari bankacılıkta ilk kez CRM uygulamalarını hayata geçiren Finansbank Ticari Pazarlama Grubu’na katılmıştır. Aynı dönemde muhabir bankacılık müdürü olarak Turkish Bank’a geçen Altın, bu bankanın 100 yıllık tarihinde ilk kez ABD Tarım Bakanlığı ile GSM tarımsal kredi limitleri oluşturdu.

2013 yılı başında Finansbank’a dönen Altın, Nakit Yönetimi Departmanında kurumsal şube müdürü olarak çalışmış ve grupla birlikte nakit yönetimi alanında bankanın 15 bin DBS sistem üyesi hedefine ulaşmasını sağlayan projelerde başarı göstermiştir. bir yıllık bir süre.

Aynı yıl kurulan Finansbank’ın e-dönüşüm sürecinde bankanın iştiraki olan eFinans’a atanan Altın ve saha satış müdürlüğü, kanal satış ve iş ortakları müdürlüğü ve tüm satış birimleri müdürlüğü görevlerini üstlendi. Ayrıca uluslararası olarak EESPA Avrupa e-Fatura Hizmet Sağlayıcıları Derneği’nde üye temsilcisi olarak çalışan Altın, son olarak QNB eFinans’ın ödeme cihazı sağlayıcıları ve ödeme kuruluşları ile olan ilgi ve stratejilerini yönetmiş ve başlangıç ​​itibari ile PayTR CSO olarak göreve başlamıştır. 2022. başladı. İlke Altın, bu ikinci QNB eFinans döneminde QNB eFinans Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Profesyonel düzeyde İngilizce, Fransızca ve İtalyanca bilen Ünsur Altın evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu