Yaşam

Sevim Emre, eşi Orhan Gencebay’ın ölüm haberine sert tepki gösterdi: Elon Musk yalan haber yapanları bulsun

türküleri ve sesiyle yıllara damgasını vuran türk sanat müziğinin efsane isimlerinden biri. orhan gencebay Ölümü yönündeki tartışma sosyal medyanın gündemine oturdu. Söylentilerin ardından açıklama yapan ve sağlığının iyi olduğunu söyleyen Gencebay, “Henüz vaktimiz olmadı Rabbim biliyor” deyince eşi Sevim Emre 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak ateş püskürdü.

“ELON MUSK YALAN HABERLERLE İNSANIMI KİMİN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ BULSUN”

Canlı yayında zaman zaman son bulan ve gözyaşlarına hakim olamayan Sevim Emre, “Bütün arkadaşlarımız perişan oldu, böyle bir tatsızlık olamaz. Bu inkarcılar insan olarak doğdular ama insan olarak kalamadılar. Yazıklar olsun, milyonlarca insanı üzüyorlar. Haberi oğlumuz aradığında öğrendik ve şok olduk. Sabaha kadar telefonumuz susmadı, aramayan olmadı. Hepsine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Orhan Baba sağlıklı, Allah rahmet eylesin. Elon Musk’a sesleniyorum; geçersiz haberler Bunu yaparak kocamı kimin öldürdüğünü öğrenin. Orhan Gencebay dünya çapında bir sanatçı, böyle bir şey olamaz.”

“HABERİ YAPANLAR HAKKINDA TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM”

“BÖYLE İNSANLAR DÜNYAYI KİRLETİYOR”

Kendi dünyamızda yaşıyoruz ve kimseye zarar vermeyi düşünmüyoruz. Ben kimsenin sayfasına girip kötü yorum bile bırakmadım. Ölüm yaşa bakmaz kime olacağı belli olmaz. Herkes yaptığında kendinden utan. Bu tür insanlardan nefret ediyorum. Böyle insanlar dünyayı kirletiyor. Yaşadıklarına pişman olsunlar. Orhan Bey iyi, kendisini arayanlarla görüştü ve iyi olduğunu söyledi.”

ORHAN GENCEBAY: MORALİMİZ YÜKSEK, KALE GİBİYİZ

Canlı yayında konuşan Orhan Gencebay, “Şaka ya da art niyetli birileri haber yaptı. Madem ki biz Rabbimize teslim olmuş biriyiz, o ne derse olur. Biz her zaman Rabbimin emrine hazırız. Çok iyi bir durumdayız.” ruh hali, kale gibiyiz, kimse merak etmesin.” .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu