Haber

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Başkan Yardımcılığına AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin seçildi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, TBMM Sanayi, Ticaret, Güç, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Yardımcılığına seçildi. Şahin Kalay; Üretim dinamiklerinin beklentilerini bilen bir sanayici ve siyasetçi olarak hep birlikte ülkemize hizmet edeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 2018 yılında yapılan seçimlerde Sanayi, Ticaret, Enerji, Adi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Kurulu üyeliğine seçilmesinin ardından, kurulun ilk toplantısında Komite Başkan Vekili seçildi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Delegasyonu. Milletvekili Şahin Tin, 26 ve 27’nci dönemlerde olduğu gibi 28’inci dönemde de kendisine emanet edilen görevleri yerine getirmek için özveriyle çalışacağını belirtti. Şahin Kalay; “Meclis Sanayi, Ticaret, Yetki, Olağan Kaynaklar, Bilişim ve Teknoloji Kurulu üyeliğine seçildiğim Büyük Meclisimizde bir kez daha arkadaşlarımızla birlikte başarılı hizmetler yapmayı diliyorum. Azimle çalışmaya devam edeceğiz. Verimli bir dönem geçirmek için sorumluluklarımızı her zaman birlikte yerine getirme kararlılığında olacağız.”Dairelerin ayakta kalması ve güçlenmesi şehrimizin ve ülkemizin geleceğine dair umutlarımızı da perçinliyor. Bu nedenle zamanımızı ve gücümüzü ülkemiz için harcamaya devam edeceğiz. Üretim dinamiklerinin beklentilerini bilen bir sanayici ve siyasetçi olarak hep birlikte ülkemize hizmet edeceğiz.”

“Denizli’yi hizmet için fırsata çevireceğiz”

Kendisine güvenen, destek olan ve bu göreve layık gören Milletvekillerine teşekkür eden Milletvekili Şahin Tin, bu görevleri Türkiye’nin ve Denizli’nin geleceğine hizmet için önemli bir fırsat olarak gördüklerini ifade etti. Şahin Kalay; “Denizli’miz bir sanayi kentidir, üreten, istihdam sağlayan, ihracat yapan, ülkemizin güçlü yarınlarına destek olan girişimcilerin şehridir. Bizler üzerimize yüklenen sorumluluğun bilincindeyiz. Görevimizi layıkıyla yerine getireceğiz, aynı azim ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz.Bir sanayici olarak şehrimizin potansiyeline uygun kimliğimizi sanayimiz için avantaja dönüştürmeye çalışacağız.”

AK Parti Meclis Grup Başkanlığı’nda yapılan seçimde “Grup Denetçiliği” görevine de Milletvekili Şahin Tin seçildi. – DENİZLİ

haber-malazgirt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu